Dárkový set: 2x sójová svíčka, šumivá bomba
Detailní popis produktu
Schminka dárkový balíček „JING JANG“
Hledáte dárek, který přinese radost, pohodu a zároveň i péči o tělo? Dárkový balíček „JING JANG“ je perfektní volbou pro vytvoření okamžiků relaxace a harmonie díky kombinaci voňavých sójových svíček a šumivé bomby do koupele. Obsahuje:
Sójová svíčka Vanilka a Sójová svíčka Oud, Santal, Ambra
- Vysoce kvalitní sójový vosk: Ekologický materiál, který čistě hoří a neobsahuje škodlivé příměsi.
- Šetrné k životnímu prostředí: Nevytvářejí černé saze a nezatěžují přírodu.
- Kvalitní knot: Knot z bavlny a papíru zajišťuje delší dobu hoření a příjemný plamen.
- Příjemná atmosféra: Vonné svíčky uvolní jemnou vůni, která zklidní mysl a navodí pohodovou atmosféru po náročném dni.
- Objem: 165 ml každá svíčka
- 100% VEGAN
1x Šumivá bomba do koupele Jing Jang s vůní jasmínu
- Hydratační péče: Obsahuje bambucké máslo a mandlový olej, které pokožku vyživují a zvláčňují.
- Minerální složky: Epsomská a mořská sůl obohacují pokožku o hořčík a minerály, čímž dodávají tělu potřebnou regeneraci.
- Vůně jasmínu: Povznese vaši náladu, uvolní tělo i mysl a pomůže odbourat stres a emoční napětí.
- 100% VEGAN
Tip: Nemáte vanu? Dopřejte si relaxační koupel nohou, která zjemní vaše paty a usnadní péči o ztvrdlou kůži.
Proč si jej oblíbíte:
- Elegantní a ekologické balení: Pečlivě zabalené a ozdobené, ideální jako dárek pro jakoukoliv příležitost.
- Perfektní kombinace: Spojení voňavých svíček a péče o tělo vytvoří chvíle pohody a romantiky.
- Vysoká kvalita z Česka: Vyrobeno s důrazem na kvalitu, šetrnost k přírodě a ruční péči.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Dárky a Sety |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Hmotnost: | 0.35 kg |
Složení: | Vegan |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Schminka je česká a v Česku vyrobená kosmetika, jejíž kousky k vám každý den putují z Horek u Čáslavi.
Naším hlavním cílem je poskytování a vývoj kvalitních produktů, které budou vyhovovat ženám všech věkových kategorií.
Naší specialitou jsou pak kosmetické výrobky, které si vytvoříte na míru, a dekorativní kosmetika Wet&Dry, která se dá pro získání větší intenzity a výdrže nanášet navlhčeným aplikátorem.